اجاره و فروش دستگاه اکسیژن ساز در غرب تهران

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

این روزها جدا از بیمارانی که برای بیماری‌های خاص خود نیاز به دستگاه اکسیژن دارند، با افزایش آلودگی هوا و هم چنین و بیشتر شدن ترافیک، مشاهده‌ می‌کنیم که افراد بیشتری با بیماری تنفسی دست و پنجه نرم می‌کنند و یا بیماری شان عود‌ می‌کند و از این رو به اجاره و یا خرید دستگاه اکسیژن‌ساز نیاز پیدا‌ می‌کنند.

به طور کلی دستگاه اکسیژن‌ساز یکی از تجهیزات پزشکی و اصلی برای دستگاه تنفسی است که‌ می‌تواند اکسیژن بیشتری از محیط اطراف دریافت کند و به بهبود وضعیت ریوی و قلبی بیماران کمک نماید. جالب است بدانید که این دستگاه بر خلاف کپسول اکسیژن‌ساز به هیچ مولد خارجی یا کپسولی نیاز ندارد و کار دریافت اکسیژن را از محیط اطراف بیمار به طور اتوماتیک انجام‌ می‌دهد.

موسسه چتر سفید انواع دستگاه اکسیژن‌ساز را با بهترین قیمت در غرب تهران به شما عزیزان مهیا‌ می‌کند. این امکان برای شما فراهم شده است که در صورت نیاز این دستگاه را از ما اجاره و حتی خریداری کنید. پشتیبانی از این دستگاه در موسسه چتر سفید شبانه‌روزی است. ما این جا هستیم تا خدمات و اجاره اکسیژن‌ساز، اجاره دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی و بیمارستانی را برای رفاه حال بیماران شما به صورت شبانه‌روزی به ساده‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین روش ممکن مهیا کنیم.

اجاره انواع اکسیژن ساز

این که سطح و شدت بیماری فرد چقدر است و یا به چه میزان اکسیژن نیاز دارد، باید در انتخاب دستگاه اکسیژن‌ساز در غرب تهران و خرید آن مورد توجه قرار بگیرد. این دستگاه در ظرفیت‌های مختلفی تولید‌ می‌شود، به طور مثال‌ می‌تواند در یک دقیقه 3، 5، 6، 7 و یا 10 لیتر اکسیژن تولید کند.

به طور کلی‌ می‌توانیم دستگاه اکسیژن‌ساز را به دو دسته تقسیم کنیم:

  1. اجاره دستگاه اکسیژن‌ساز جریان متناوب در غرب تهران: این دستگاه برای آن دسته بیمارانی مناسب است که‌ می‌توانند عمل دم را به درستی انجام دهند. به این ترتیب بیمار در یک دقیقه حدودا 6 لیتر اکسیژن دریافت‌ می‌کند.
  2. فروش دستگاه اکسیژن‌ساز مداوم در غرب تهران: مکانیسم این دستگاه به این ترتیب است که به صورت ثابت و چرخه‌ای، اکسیژن موجود در محیط اطراف را دریافت‌ می‌کند و در یک دقیقه حدودا 3 لیتر اکسیژن را به بیمار منتقل‌ می‌نماید.

مزایای اجاره اکسیژن ساز

از جایی که هزینه زیادی برای بستری شدن بیماران دارای مشکلات تنفسی نیاز است (مانند افرادی که دچار کاهش سطح اکسیژن خون یا کمبود اکسیژن‌ می‌شوند)، اجاره دستگاه اکسیژن‌ساز در منزل‌ می‌تواند جایگزین بهتر و مطمئن‌تری باشد.

هم چنین ممکن است بیمار به خوبی نتواند شرایط بیمارستان را تحمل کند، در این صورت پزشک متخصص دستگاه اکسیژن‌ساز را تجویز‌ می‌کند. شما‌ می‌توانید با کارشناسان چتر سفید تماس بگیرید و از آن‌ها برای انتخاب نوع و ظرفیت دستگاه اکسیژن‌ساز مناسب بیمار خود نیز مشورت بگیرید.

نوع این دستگاه با توجه به نوع بیماری، دلیل نیاز بیمار به دستگاه و هم چنین سن بیمار به شما عزیزان پیشنهاد‌ می‌شود.

خرید دستگاه اکسیژن ساز در غرب تهران

برخی از بیماران بعد از مرخص شدن از بیمارستان هم چنان نیاز به استفاده از دستگاه اکسیژن‌ساز دارند. به این ترتیب‌ می‌توانند روند بهبودی خود را هم چنان ادامه دهند.

اگر خرید این دستگاه برای شما غیرممکن است و یا هزینه بالای آن این امکان را به شما نمی‌دهد،‌ می‌توانید با موسسه چتر سفید در ارتباط باشید و این دستگاه را اجاره کنید تا هم نیاز بیمار خود را برطرف کنید و هم متحمل هزینه‌های سنگین نشوید.

استفاده از این دستگاه نیز به تخصص و دانش بالایی نیاز ندارد و حتی نیاز نیست که پزشک یا پرستار بالای سر بیمار شما باشد. از این رو بیمار عزیزتان‌ می‌تواند با خیال راحت از این دستگاه استفاده کند، بدون این که فشار مالی نیز بر شما تحمیل شود.

چه مدل از دستگاه اکسیژن ساز را اجاره کنم؟

یکی از مهمترین مشخصه‌های اصلی تعیین ظرفیت دستگاه اکسیژن‌ساز برای بیمار خود، پزشک معالج‌ می‌باشد. شما‌ می‌توانید با پزشک مشورت کنید و بعد از تعیین ظرفیت این دستگاه برای اجاره دستگاه اکسیژن در غرب تهران با موسسه چتر سفید در ارتباط باشید. ما برندهای مختلفی از این دستگاه را به شما عزیزان ارائه‌ می‌کنیم و هم چنین هنگام خرید و اجاره نیز آموزش‌های لازم به شما ارائه‌ می‌شود. پس از نصب دستگاه اکسیژن‌ساز در منزل خود نیز‌ می‌توانید برای طرح سوالات خود با واحد فنی چتر سفید در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *