اجاره شیردوش برقی در غرب تهران

اجاره شیردوش برقی در غرب تهران

اگر به تازگی مادر شده‌اید، مطمئنا به شیر دوش نیاز خواهید داشت. این دستگاه با انرژی الکتریکی کار می‌کند و از جایی که به انرژی اندکی برای کار کردن نیاز دارد و هم چنین استفاده از آن آسان است و مزایای بسیار بالایی دارد، به یکی از تجهیزات رایج و پرطرفدار تبدیل شده است.

در شرایطی که مادر امکان ندارد که مستقیما به کودک خود شیر بدهد، می‌تواند از دستگاه شیر دوش استفاده کند. به این ترتیب مادر به کمگ دستگاه شیر دوش برقی می‌تواند میزان شیر مورد نیاز کودک را تامین نماید.

شیر دوش‌های برقی مختلفی وجود دارند که هر کسی بر اساس نیاز خود می‌تواند از آن استفاده کند.

ما در موسسه چتر سفید اجاره دستگاه شیر دوش برقی را در غرب تهران و هم چنین سراسر تهران مهیا کرده‌ایم، شما می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه بیشتر راهنمایی کنند.  

اجاره شیردوش برقی در تهران

خرید شیر دوش برقی بسیار گران قیمت است و از جایی که فقط ممکن است در یک دوره خاص به آن نیاز داشته باشید، اصلا به صرفه نمی‌باشد. از این رو می‌توانید شیردوش برقی را در اقصی نقاط تهران از موسسه چتر سفید اجاره کنید. شما می‌توانید با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید و از میان برندها و انواع مختلف شیردوش، مناسب‌ترین را برای خود بیابید.

اجاره شیردوش برقی در غرب تهران

مزایای شیر دوش برقی

این دستگاه‌ها به طور همزمان از هر دو سینه مادر، شیر می‌دوشند و این موضوع در وقت مادر بسیار صرفه جویی می‌کند. از جایی که این دستگاه به پمپ خلاء متصل است، مادر می‌تواند مقدار کشش و مکش را تنظیم کند تا به راحتی دوشیدن شیر را انجام دهد و هنگام این کار اذیت نشود. 

مطلب پیشنهادی : پرستار کودک در غرب تهران

کاربردهای شیر دوش برقی

     برخی مادران در ناحیه سینه خود دچار مشکل هستند و امکان شیر دادن به نوزاد از سینه خود را ندارند.

     هم چنین ممکن است برخی از نوزادان به دلیل مشکل مادرزادی که دارند از طریق دهان و لب خود نتوانند عمل مکیدن را انجام دهند.

     استفاده از این دستگاه شیر دوش برقی از احتقان سینه مادر جلوگیری به عمل می‌آورد.

     از طرف دیگر زمانی که شیر مادر زیاد است، ممکن است مقدار شیر زیادی در سینه باقی بماند که همین امر مشکلات بسیاری را برای مادر ایجاد می‌کند از جمله تورم، سنتی، درد در ناحیه سینه. استفاده از شیردوش برق این مشکل را برطرف می‌کند.

     شیر دوش برقی غدد سینه مادر را برای تحریک بیشتر شیر تحریک می‌کند.

     هم چنین ممکن است مادر شاغل باشد و یا بخواهد در مدت زمانی که در کنار نوزاد خود قرار ندارد شیر خود را بدوشد و در اختیار پرستار نوزاد قرار دهد تا خللی به تغذیه او وارد نشود. 

نکاتی که باید در هنگام استفاده از شیر دوش برقی رعایت کنید

     شیر دوش را به خوبی قبل از استفاده بشویید و ضدعفونی کنید.

     از تمیز بودن سینه‌های خود نیز اطمینان حاصل کنید.

     بعد از استفاده نیز حتما شیر دوش را بشویید و ضد عفونی کنید.

     اگر این تمیزکاری را برای ناحیه سینه و شیر دوش انجام ندهید، میکروب‌ها و ویروس‌ها وارد شیر مادر می‌شود و احتمال بیمار شدن نوزاد وجود دارد.

     اگر متوجه شدید که استفاده از دستگاه شیردوش موجب کاهش میزان شیر تولید شده در سینه شما می‌شود، استفاده از آن را قطع کنید.

     اگر هنگام شیر دوشیدن احساس درد می‌کنید باید شیر دوشیدن را متوقف نمایید.  

هزینه اجاره شیر دوش برقی در غرب تهران

قیمت کرایه و اجاره این دستگاه به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما با خیال راحت می‌توانید برای اجاره این دستگاه با کارشناسان موسسه چتر سفید در ارتباط باشید چرا که تمام قیمت‌ها به صرفه می‌باشند.

هدف ما از ارائه تمامی تجهیزات پزشکی همچون شیر دوش برقی با قیمت مناسب این است تا همه بتوانند به راحتی نیازهای خود را در خانه تامین کنند.

23 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *