اجاره و فروش کپسول اکسیژن در غرب تهران

اجاره کپسول اکسیژن

اگر در غرب تهران ساکن هستید و یکی از مهمترین دغدغه‌های شما برای خود و عزیزان‌تان اجاره و خرید کپسول اکسیژن‌ می‌باشد، با افتخار اعلام‌ می‌داریم که موسسه چتر سفید در این زمینه نیز به همشهریان عزیز خدمات‌رسانی‌ می‌کند.

با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا درباره کپسول اکسیژن اطلاعات مناسبی در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل اجاره و خرید کپسول اکسیژن را انجام دهید.

درباره کپسول اکسیژن

نام دیگر آن کپسول هایپرباریک اکسیژن است که جزو دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی به شمار‌ می‌رود که موجب‌ می‌شود تا افراد دچار مشکلات تنفسی، اکسیژن بیشتری دریافت کنند. از نظر ظاهری این کپسول، یک محفظه است که فضای داخلی آن نسبت به فشار هوای معمولی، فشار بیشتری دارد. اکسیژن نیز درون این کپسول‌ها به طور خاصی تزریق‌ می‌شود. فشار درون این کپسول موجب‌ می‌شود تا بافت‌های بدن بیشتر و بهتر اکسیژن را جذب کنند.

نحوه عملکرد این کپسول نیز با این ترتیب است که ابتدا فشار اکسیژن داخل کپسول افزایش‌ می‌یابد و این امر موجب‌ می‌شود تا بیمار اکسیژن با غلظت بیشتری را دریافت کند.

به طور کلی کپسول اکسیژن، فشار محیط داخل خود را افزایش‌ می‌دهد و به وسیله تزریق اکسیژن، اکسیژن بیشتری را برای بدن بیمار فراهم‌ می‌نماید. به طور خلاصه نحوه کارکرد این کپسول به این شکل است:

 • موجب افزایش غلظت اکسیژن‌ می‌شود. در واقع بافت‌های بدن مقدار اکسیژن بیشتری دریافت‌ می‌نمایند که موجب‌ می‌شود تا سلول‌ها عملکرد بهتری داشته باشند و هم‌چنین بازسازی بافت آسیب‌دیده نیز سریع‌تر‌ می‌شود.
 • جذب اکسیژن را افزایش‌ می‌دهد. افزایش فشار داخل کپسول موجب‌ می‌شود تا اکسیژن بیشتری وارد جریان خون شود. به این ترتیب زخم‌ها سریع تر التیام‌ می‌یابند و التهابات کاهش‌ پیدا می‌کنند و از همه مهمتر از بروز عفونت‌ها پیشگیری به عمل‌ می‌آید.
 • موجب اثر ضد عفونی‌ می‌شود. آن دسته از میکروب‌ها و باکتری‌هایی که به اکسیژن حساسیت دارند، با افزایش فشار اکسیژن دیگر قادر به بقا و تکثیر نخواهند بود.

استفاده از این کپسول اکسیژن به روش‌های مختلفی به درمان‌های بیماری‌های دیگر کمک‌ می‌کند.

انواع کپسول اکسیژن

از رایج‌ترین انواع این کپسول اکسیژن‌ می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • کپسول اکسیژن تفریحی: برای فرودگاه‌ها، مراکز خرید، ایستگاه‌های قطار، هتل‌ها و رستوران‌ها مناسب است. اکسیژن این کپسول‌ها غیرپزشکی و تمیز است و موجب‌ می‌شود تا مشتریان انرژی بیشتر داشته باشند.
 • کپسول اکسیژن پزشکی: مناسب برای مراکز درمان، بیمارستان‌ها و سایر امکان ارائه دهنده مراقبت پزشکی. این کپسول‌ها قابلیت تنظیم جریان اکسیژن دارند و دارای کنترل امنیتی و حسگرهای اکسیژن‌ می‌باشند.
 • کپسول اکسیژن قابل حمل: یک دستگاه کوچک و قابل حمل است که‌ می‌توان از آن برای ورزش‌های هوازی، سفرها و غیره استفاده نمود. مخزن این کپسول اکسیژن قابل شارژ است.

اجاره کپسول اکسیژن

از نظر حجم نیز کپسول‌های اکسیژن به این ترتیب‌ می‌باشند:

 • کپسول اکسیژن بزرگ: برای بیماران ها، مراکز درمانی و واحدهای پزشکی. این کپسول‌ها طرفیت نگهداری اکسیژن بالایی دارند.
 • کپسول اکسیژن 10 تا 50 لیتری که برای مکان‌های تفریحی و ورزشی مانند باشگاه‌های ورزشی، هتل‌ها و رستوران‌ها مناسب است و ظرفیت آن‌ها متوسط است.
 • کپسول اکسیژن 5 تا 10 لیتری که شخصی و قابل حمل است و حتی‌ می‌توان در جیب یا کیف آن را حمل نمود.

چرا باید کپسول اکسیژن در غرب تهران اجاره کنم؟

اگر شما و یا یکی از اعضای خانواده تان به بیماری تنفسی مبتلا هستید، فرقی هم ندارد که در چه گروه سنی قرار دارید، به احتمال زیاد پزشک استفاده از کپسول اکسیژن را تجویز‌ می‌کند. معمولا این کپسول برای آن دسته بیمارانی توصیه‌ می‌شود که باید بعد از مرخص شدن از بیمارستان، از تجهیزات پزشکی هم چون کپسول اکسیژن استفاده کنند تا زودتر بهبود یابند.

اگر خرید کپسول اکسیژن غرب تهران از نظر مالی برای شما امکان‌پذیر نیست‌ می‌توانید با کارشناسان چتر سفید در ارتباط باشید تا این کپسول را اجاره کنید.

مزایای اجاره کپسول اکسیژن

شما‌ می‌توانید با اجاره این کپسول اکسیژن در غرب تهران توسط موسسه چتر سفید از این مزایا بهره‌مند شوید:

 • قیمت بسیار مقرون به صرفه
 • امکان دسترسی به جدیدترین و بهترین کپسول اکسیژن در بازار
 • امکان بازگرداندن کپسول اکسیژن بعد از عدم نیاز به آن، بنابراین لازم نیست آن را نگهداری و انبار کنید.
 • کارشناسان ما‌ می‌توانند کپسول را در محل مورد نظر شما نصب کرده و و آموزش‌های کار با آن را شما ارائه دهند.

چگونه کپسول اکسیژن را اجاره و خریداری کنید؟

 • پزشک معالج باید استفاده از کپسول اکسیژن را تایید کند.
 • باید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مطابق با دستورالعمل‌های پزشک، کپسول مناسب را در حجم و اندازه مختلف انتخاب کنید.
 • بعد از انتخاب مدل، سفارش را ثبت کنید.
 • حال در کمترین زمان ممکن کپسول اکسیژن در غرب تهران به شما تحویل داده‌ می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *