اجاره دستگاه فتوتراپی چهار بعدی در غرب تهران

اجاره دستگاه فتوتراپی چهار بعدی

زردی در نوزادان به دلیل نابالغ بودن و عدم شکل‌گیری کامل کبد به منظور دفع بیلی روبین اتفاق‌ می‌افتد و از این رو بیلی روبین در خون افزایش‌ می‌یابد و همین امر موجب‌ می‌شود تا رنگ پوست و چشم نوزاد زرد رنگ دیده شود. درست است که بیماری در نوزادان تازه به دنیا آمده رایج است اما به راحتی قابل درمان‌ می‌باشد و اصلا خطرناک نیست.

اگر برای درمان نوزاد عزیز خود به دنبال اجاره دستگاه زردی در غرب تهران هستید، موسسه چتر سفید اینجاست تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن این دستگاه فتوتراپی را برایتان مهیا کند و در آدرس مورد نظر شما تحویل دهد.

در این مقاله‌ می‌خواهیم شما را با دستگاه فتوتراپی چهار بعدی آشنا کنیم که یکی از انواع این دستگاه نور درمانی رایج برای درمان زردی نوزادان به شمار می‌رود.

فتوتراپی چهار بعدی چیست؟

سریع‌ترین روشی که‌ می‌توان زردی نوزاد را درمان کرد، استفاده از دستگاه فتوتراپی است که با ساطع کردن طیف نور آبی، به بدن کمک‌ می‌کند تا بیلی روبین اضافه موجود در خون را به صورت محلول در آب در بیاورد و از طریق ادرار و مدفوع دفع نماید.

مطلب پیشنهادی : اجاره دستگاه ونتیلاتور

دستگاه فتوتراپی چهار بعدی یک از انواع این دستگاه‌ها است که علاوه بر یک جهت بالا و دو جهت از طرفین، از زیر دستگاه نیز نور آبی به بدن نوزاد ساطع‌ می‌کند تا تمام بخش‌های بدن نوزاد در معرض نور قرار بگیرند.

اجاره دستگاه فتوتراپی چهار بعدی

اجاره دستگاه فتوتراپی چهار بعدی در غرب تهران

به طور کلی فتوتراپی را‌ می‌توان به دو صورت بستری در بیمارستان و درمان در منزل انجام داد. همه‌ می‌دانیم که بستری شدن نوزاد در بیمارستان دشوارهای زیادی برای والدین حتی خود نوزادان ایجاد‌ می‌کند. البته نمی‌توان از هزینه بالا و قرار گرفتن نوزاد در معرض بیماری‌های مختلف در محیط آلوده بیمارستان چشم پوشی کرد.

اما روش دیگر، استفاده از دستگاه فتوتراپی چهار بعدی است که‌ می‌تواند به روشی خیلی ساده اما موثر، زردی نوزادان را درمان کند.

دستگاه فتوتراپی چهار بعدی یک دستگاه فوق العاده موثر برای درمان این عارضه در نوزادان است و شامل  این اجزا‌ می‌باشد:

  • کلید روشن و خاموش دستگاه
  • کلید تنظیم نور تابشی یعنی‌ می‌توانید شت نور را کم و یا زیاد کنید
  • دارای سنسور دما و حرارت به همراه صفحه نمایش
  • کلید کنترل امواج و انتخاب طول موج
  • دارای فن‌های خنک کننده
  • تایمر دستگاه به منظور تنظیم مدت زمانی که نوزاد در معرض لامپ‌های دستگاه فتوتراپی قرار‌ می‌گیرد

مزایا و معایب اجاره دستگاه چهار بعدی

از مزایا اجاره دستگاه چهار بعدی برای درمان زردی نوزاد باید به بهداشت بالای آن، امکان تغذیه راحت نوزاد با شیر مادر، به صرفه بودن از نظر اقتصادی، حمل ساده و وزن سبک آن اشاره کرد. هم چنین استفاده از این دستگاه‌ها نیاز به دانش و تخصص بالایی ندارد.

در میان تمامی این مزایا، این که‌ می‌توانید زردی نوزاد را در شرایط ایده‌آل خانه و در محیط امن منزل خود درمان کنید، بیش از هر چیزی حائز اهمیت است.

تنها عیبی که به این روش درمانی وارد‌ می‌باشد، این است که ممکن است بدن نوزاد دچار کم آبی شود که با شیردهی منظم به نوزاد به راحتی رفع‌ می‌گردد. در برخی موارد هم دیده‌ می‌شود که دانه‌های قرمزی روی سطح پوست نوزاد به وجود‌ می‌آید که باز هم جای نگرانی نیست چرا که بعد از قطع مصرف دستگاه فتوتراپی پوست به حالت طبیعی باز‌ می‌گردد.

هزینه اجاره دستگاه فتوتراپی چهار بعدی

موسسه چتر سفید سال‌های سال است که در زمینه اجاره دستگاه زردی در غرب تهران فعالیت دارد و همواره در تلاش است تا بروزترین و جدیدترین دستگاه‌های فتوتراپی از جمله سه بعدی، چهار بعدی و غیره را ارائه کند تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، سلامتی را به نوزادی خود بازگردانید.

شما‌ می‌توانید برای طرح سوالاتی که در ذهن دارید و هم چنین اطلاع از قیمت دستگاه فتوتراپی چهار بعدی با کارشناسان چتر سفید در ارتباط باشید.

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *