نگهداری از سالمند در غرب تهران

نگهداری از سالمند در غرب تهران

اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید و این روزها به دنبال پرستار مناسبی برای مراقبت و نگهداری از سالمند عزیز خود هستید، باید بگوییم که موسسه چتر سفید اینجاست تا بهترین و مجرب‌ترین پرستاران را متناسب با شرایط سالمند شما معرفی نماید. این پرستاران خدمات تخصصی را در زمینه مراقبت و نگهداری از سالمند ارائه می‌کنند. کافی است با ما در تماس باشید تا هر چه سریع‌تر آرامش و امنیت را به خود و سالمند عزیزان‌تان بازگردانید.

خدمات پرستار سالمند در غرب

سالمندان عزیز مانند در گرانبهایی هستند که باید همواره در تمام بخش‌های زندگی خود به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشیم. برخی افراد به دلیل مشغله‌های کاری و حتی عدم آگاهی و تجربه و دانش کافی نمی‌توانند به مراقبت ونگهداری از سالمند در منزل بپردازند، در اینجا است که وجود یک پرستار متخصص و آموزش دیده می‌تواند راه را برایشان ساده کند.

پرستار سالمند خدماتی را ارائه می‌کند که البته این خدمات بسته به نیاز سالمند محترم شما می‌تواند متغیر باشد، در هر صورت در ادامه به چند خدمات از این دست اشاره می‌کنیم:

  1. خدمات درمانی از سالمند

این پرستاران در زمینه بهبود سریع‌تر سالمندان تمام تلاش خود را می‌کنند و از دانش و تجربه خود کمک می‌گیرند. این پرستاران می‌توانند دستورالعمل‌های پزشک متخصص را به نحو احسنت اجرا نمایند.

  1. خدمات بهداشتی سالمند

آن دسته از سالمندانی که ناتوانایی حرکتی دارند و نمی‌توانند از پس امور بهداشت فردی خود بربیایند، پرستاران متخصص ما با مراقبت و نگهداری از سالمندان و توجه ویژه به بهداشت فردی آن ها، این مشکل را نیز به سادگی برطرف می‌نمایند.

  1. انجام امور منزل سالمند

در برخی موارد این امکان نیز وجود دارد که پرستار امور منزل سالمند را نیز انجام دهد و در واقع به خانواده فرد در انجام امور روزمره کارهای خانه کمک می‌نماید که این امر می‌تواند شامل تهیه غذا، نظافت منزل و غیره باشد.

نگهداری از سالمند در غرب تهران

پرستار سالمند در منزل در غرب تهران

موسسه چتر سفید همه روزه و به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان می‌باشد و این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده است تا پرستار سالمند در غرب تهران را به صورت ساعتی، روزانه و حتی شبانه‌روزی استخدام کنید، به این ترتیب خیال‌تان از امنیت و آرامش سالمندان عزیز راحت خواهد شد و می‌توانید به امور و مشغله‌های کاری خود رسیدگی کنید.

تمامی خدمات پرستاران این موسسه، تحت نظارت تیم مراقبتی و کارشناسان این مرکز قرار دارد و تمامی تعرفه‌ها و دستمزدها مربوط به نگهداری از سالمند در این موسسه کاملا مجاز بوده و این امکان وجود دارد که بهترین گزینه را با بودجه شما پیشنهاد دهیم.

موسسه چتر سفید از تمام مجوزهای نظام پرستاری و وزارت بهداشت برخوردار می‌باشد و در این زمینه سال‌ها تخصص و تجربه دارد.

به یاد داشته باشید که نگهداری از سالمند در منزل در غرب تهران مستلزم وجود پرستار در تمام روز و یا ساعات و روزهای مشخص شده در منازل شخصی شما و یا سالمند محترم می‌باشد. بنابراین باید در استخدام و انتخاب چنین فردی بسیار توجه کنید و مراقب باشید که افرادی به عنوان پرستار سالمند برای نگهداری از عزیزانتان حضور به عمل بیاورند که نه تنها آموزش‌های لازم را دیده باشند، بلکه در کار خود تخصص و سابقه و تجربه کافی داشته باشند.

از طرف دیگر نگهداری از سالمندان توسط یک پرستار مجرب و آموزش دیده حتی می‌تواند یک فایده مهم دیگر نیز به همراه داشته باشد. سالمندان در این دوره از سن خود بسیار مستعد افسردگی هستند و پرستار نه تنها اجازه نمی‌دهد تا این سالمندان تنها باشند و به مرز افسردگی نزدیک شوند، بلکه عزت نفس آن‌ها را تقویت می‌کند.

وظایف پرستار سالمند در غرب تهران

وظایف این پرستاران همه در قراردادی که در ابتدای کار منعقد می‌شود، درج می‌گردد. شرایط این قرارداد باید به توافق پرستار و خانواده سالمند برسد.

هر پرستاری بستگی به نیازهای جسمانی و روانی سالمند، وظایف مختلفی را بر عهده دارد. به طور مثال برخی از پرستاران سالمند در غرب تهران باید میان وعده و وعده‌های اصلی سالمند را تهیه کنند و برخی دیگر باید امور بهداشتی را انجام دهند و سالمندان محترم را سرگرم نگه دارند.

مهمترین وظیفه‌ای که این شخص برای نگهداری از سالمند در منزل بر عهده دارد این است که با او صحبت کند و به وضعیت درمانی وی به منظور بهبود هر چه سریع‌تر رسیدگی کند و داروها وی را به طور منظم و طبق دستور پزشک بدهد. بررسی فشار خون و قند خون و سایر امور پزشکی مربوط به وضعیت سالمند نیز از این دست وظایف مهم می‌باشد.

البته این امکان نیز وجود دارد که در متن قرارداد بین پرستار و خانواده سالمند ذکر شود که امور بیرون از منزل سالمند نیز بر عهده پرستار باشد، مانند تهیه داروها، بردن سالمند نزد پزشک، رسیدگی به امور مالی و اداری سالمندان و غیره.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *