اجاره دستگاه بای پپ BiPAP در غرب تهران

اجاره دستگاه بای پپ BiPAP

مقابله با بیماری‌های تنفسی بسیار دشوار است و‌ می‌توانند زندگی را برای فرد بسیار سخت و دشوار کنند. برای این که این افراد بتوانند از لحظات زندگی خود بیشتر لذت ببرند و با این بیماری تنفسی راحت‌‌تر کنار بیایند، علم پزشکی تجهیزات بسیار موثری را مهیا کرده است و حالا به کمک این تجهیزات‌ می‌توانیم به این باور برسیم که نفس کشیدن برای این افراد می‌تواند راحت‌‌تر باشد. یکی از این دستگاه‌های پزشکی بای پپ (BiPAP) نام دارد که با کمک تکنولوژی ساختی که دارد‌ می‌تواند روند تنفس بیمار را تسهیل ببخشد.

با ما در این مقاله از چتر سفید همراه باشید تا شما را از تمامی جزئیات این دستگاه باخبر بسازیم.

دستگاه بای پپ (BiPAP) چیست؟

این دستگاه برای بیمارانی که مشکل تنفسی یا مشکل قلبی دارند و هم چنین بیمارانی که از مشکل مغزی رنج‌ می‌برند و حتی سالمندان به منظور تنفس راحت‌‌تر ساخته شده است. حتی از این دستگاه برای درمان آپنه خواب نیز به کار‌ می‌رود.

در واقع اگر برخی افراد در فشار هوای مناسب نمی‌توانند به درستی نفس بکشند باید به سراغ این دستگاه بای پپ بروند. به عبارت دیگر یک فرد سالم نیاز به فشار هوای منفی و مثبت هماهنگ و هم اندازه دارد تا بتواند به راحتی تنفس داشته باشد.

برخی از افراد هستند که در مرحله بازدم یا دم با مشکل مواجه‌ می‌باشند. دستگاه بای پپ‌ می‌تواند به آن دسته افرادی کمک کند که روند تنفسی منظمی ندارند و مخصوصا در مرحله دم ناتوان‌ می‌باشند. این دستگاه‌ می‌تواند در مرحله دوم اکسیژن‌رسانی بهتری را انجام دهد و همین امر موجب‌ می‌شود تا عضلات ریه تقویت شود و تنفس راحت‌‌تر انجام بپذیرد.

اجاره دستگاه بای پپ BiPAP

خصوصیات دستگاه بای پپ

پزشک معالج و متخصص‌ می‌تواند میزان فشار اکسیژنی که باید به سیستم تنفسی بیمار دمیده شود را مشخص کند. در واقع پزشک با توجه به اندازه بدن، نوع بیماری و سن فرد تجویز‌ می‌کند که چه میزان اکسیژن باید توسط این دستگاه استفاده شود تا فرد الگوی تنفسی منظم و اصولی داشته باشد.

دستگاه بای پپ به کمک این افراد‌ می‌آید و این مقدار اکسیژن را تنظیم‌ می‌نماید و به صورت خودکار الگوی تنفسی شما را بر اساس این مقادیر تنظیم‌ می‌کند. این دستگاه مخصوصا‌ می‌تواند وقفه‌های تنفسی در هنگام خواب که بسیار هم خطرناک است را از بین ببرد. این دستگاه این کار را با تنظیم طول، حجم و زمان تنفس بیمار انجام‌ می‌دهد و موجب‌ می‌شود تا تنفس بیمار استاندارد شده و بهبود یابد.

 

مطلب پیشنهادی : اجاره تخت بیمارستانی

 

چه کسانی باید اقدام به اجاره دستگاه بای پپ کنند؟

از این دستگاه‌ می‌توان در خانه و حتی بیمارستان‌ها استفاده کرد و برای افراد که در گروه‌های زیر قرار‌ می‌گیرد، یک الزام است:

  1. بیماری‌های قلب و عروق: اگر بیمارانی دچار انسداد رگ‌ها و یا نارسایی قلب باشند،‌ می‌توانند از دستگاه بای پپ استفاده کنند که میزان و نحوه مصرف آن باید توسط پزشک معالج مشخص شود.
  2. بیماری‌های مربوط به ریه: بیمارانی که با اختلال‌های ریوی دست و پنجه نرم‌ می‌کنند،‌ می‌توانند با کمک این دستگاه روند پیشرفت بیماری را به شدت کاهش داده و یا حتی موجب درمان شوند.
  3. درمان آپنه خواب: کم عمقی تنفس در هنگام خواب، آپنه خواب نام دارد و نشانه بارز آن خروپف است. این دستگاه با تنظیم تنفس و الگو بخشیدن به ریتم تنفس‌ می‌تواند از این امر جلوگیری به عمل بیاورد.

اجاره دستگاه بای پپ در غرب تهران

اگر در غرب تهران ساکن هستید و به دنبال اجاره و خرید دستگاه بای پپ (BiPAP)‌ می‌باشید،‌ می‌توانید با موسسه چتر سفید در ارتباط باشید. تمام دستگاه‌های این مجموعه با مقرون به صرفه‌‌ترین قیمت ممکن به مشتریان غرب تهران ارائه‌ می‌شود. شما‌ می‌توانید وارد سایت چتر سفید شوید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و  با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در انتخاب بهترین و مناسب‌‌ترین دستگاه، شما را راهنمایی کنند.

قیمت اجاره بای پپ

برخی افراد به دلیل این که توانایی مالی برای خرید دستگاه بای پپ را ندارند به دنبال اجاره این دستگاه سودمند هستند. شما‌ می‌توانید نازل‌ترین قیمت اجاره این دستگاه را از موسسه چتر سفید بخواهید. هدف ما این است که تمام اقشار جامعه بتوانند از این دستگاه حیاتی بهره‌‌مند ‌شوند و تنفس راحت‌‌تر و در نتیجه زندگی لذت بخش‌‌تری را تجربه کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *