فن‌آوری ما

ما توجه خود را به تأمین نیازهای پزشکی مردم در سراسر جهان با شیوه‌های درمانی خلاقانه جدید معطوف ساخته‌ایم. محققان ما موفق به توسعه داروهای نوآورانه و درمان بیماری‌ها از سرطان گرفته تا ناباروری و بلوغ رس شده‌اند.
یکی از تکنولوژی هایی که توسط تیم تحقیقاتی واریان فارمد توسعه داده شده است، تکنولوژی ایمپلنت های تزریقی تشکیل شونده در موضع است. این تکنولوژی اولین بار در سال 2002 میلادی توسط FDA آمریکا مورد تایید قرار گرفته است و شرکت واریان فارمد یکی از شرکتهای پیشرو در این زمینه در دنیاست.
سامانه های دارو رسانی in-situ forming مزیت های بسیاری همچون کاهش تعداد دفعات مصرف دارو توسط بیمار تا یک بار در ماه یا حتی یک بار در هر سه ماه را باعث می شود. از آنجایی که یکی از کاربردهای داروهای توسعه داده شده در درمان سرطان است، کاهش تعداد دفعات مصرف دارو، بیمار و خانواده او را از درگیری هر روزه با درمانگاه و تزریق دارو و در نتیجه یادآوری مکرر بیماری نجات می دهد و علاوه بر اثربخشی درمانی بالاتر، بر کیفیت زندگی بیمار می افزاید.
مزایای دیگر این سامانه ها مواردی همچون ثابت بودن غلظت دارو در خون بیمار در دوره درمان، کاهش مقدار داروی مصرفی و کاهش عوارض جانبی و کاهش احتمال خطا و … را در بر می گیرد.